Serwis

Towary, kupowane w naszym sklpie posiadają gwarancję. Wyjątek stanowią niektóre elementy, jak: materiały eksploatacyjne, akumulatory, baterie, ładowarki, akcesoria.

Warunki gwarancyjne obowiązujące przy zakupie towarów firmy OVERMAX:

1. Firma udziela gwarancji na produkty na czas określony w warunkach gwarancji danego produktu.

2. Wady ujawnione w okresie gwarancji będą usunięte bezpłatnie w terminie 21 dni roboczych od daty otrzymania produktu na serwisie.

3. Produkty firmy OVERMAX nie podlegają zwrotowi, oprócz wyjątków opisanych w warunkach zwrotu towaru.

4. Sprzęt musi być dostarczony do serwisu firmy OVERMAX 61-248 Poznań, Dziadoszańska 10, wraz z pismem reklamacyjnym.

5. Dostarczany do serwisu sprzęt musi być kompletny, czyli musi zawierać: oryginalne opakowanie, dokumentację, inne elementy dostarczone pierwotnie przez sklep OVERMANIA.PL

6. Unieważnienie gwarancji następuje w przypadku, gdy: zakupiony towar został użyty niezgodnie z przeznaczeniem (nieprawidłowy montaż i obsługa, widoczne uszkodzenia mechaniczne). Produkt był opakowany lub transportowany w sposób umożliwiający jego uszkodzenie w transporcie do serwisu.

7. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji (podana usterka nie występuje) pobrana zostanie opłata za diagnostykę i ekspertyzę wg obowiązującej taryfy serwisu dokonującego ekspertyzy.

8. Po dokładnych oględzinach w serwisie, w przypadku wykrycia niezgodności z warunkami gwarancji (np. niekompletność sprzętu), również pod nieobecność reklamującego, gwarancja może być zakwestionowana i cofnięta. (przepisy Prawa Handlowego)

9. Podstawą gwarancji jest dowód zakupu towaru. W wypadku zaginięcia w/w dokumentów firma OVERMAX nie wydaje duplikatów.

10. Firma nie ma obowiązku dostarczenia Nabywcy zastępczego sprzętu na czas trwania naprawy.

11. Sklep www.overmania.pl używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na to, aby pliki cookies były zapisywane na dysku Twojego urządzenia zmień właściwości przeglądarki internetowej.

Dlaczego warto kupować na overmania.pl

Zawsze możesz wybrać darmową dostawę, bez względu na to ile produktów zamawiasz, oraz jaka jest wartość Twojego zamówienia.
Jesteśmy gotowi by od razu wysłać zamówione przez Ciebie produkty na dowolnie wybrany adres, a czas dostawy to tylko 24 godziny.
Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie, objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

 

dotpay
| wdrożenie:wdesk.pl © 2013 Overmania
Sklep internetowy Shoper.pl